(+48) 42 237 17 42 - Sprzedaż
ofertowanie@hart-tech.pl

Dwukomorowy piec próżniowy typu CaseMaster

W listopadzie 2010 roku SECO/WARWICK dostarczyło do firmy HART-TECH Sp. Z o.o. dwukomorowy piec próżniowy typu CaseMaster EvolutionR D12 do nawęglania niskociśnieniowego i i hartowania w oleju. Urządzenie umożliwia przeprowadzenie procesów obróbki cieplnej wg przyszłościowych technologii:


    Nawęglanie niskociśnieniowe LPC wg technologii FineCarbR

    Nawęglanie niskociśnieniowe LPC z przed-azotowaniem wg technologii PreNitLPCR


Pro-ekologiczne technologie FineCarbR i PreNitLPCR, są chronione patentami polskimi, europejskimi i w USA. Nowe innowacyjne technologie, znajdują zastosowanie we wszystkich sektorach, w których dotychczas były stosowane technologie nawęglania i węgloazotowania konwencjonalnego. Specyfikacja pieca:


    W x H x L: 900x800x1200 [mm],

    Wsad 1200 [kg],

    Maksymalna temperatura 1250 [oC].


HART-TECH Sp. z o.o. jest spółką zaawansowanych technologii obróbki cieplej i cieplno-chemicznej. Firma świadczy usługi w zakresie wytwarzania utwardzonych warstw wierzchnich na częściach maszyn i narzędziach z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań materiałowo-technologicznych opracowanych na Politechnice Łódzkiej, a udziałowcy spółki są współtwórcami technologii, które będą wykorzystywane w spółce i posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie inżynierii warstwy wierzchniej.Oba kontrakty zostaną zrealizowane w pierwszym kwartale 2011 roku. Więcej informacji na temat technologii i urządzenia można znaleźć na stronie www.secowarwick.com.pl/vp_vvpt_prospekt Działalność Grupy SECO/WARWICK obejmuje produkcję w pięciu głównych grupach produktów: pieców próżniowych, linii do lutowania aluminiowych wymienników ciepła, linii do obróbki cieplnej aluminium, pieców atmosferowych oraz pieców topialnych. Do głównych rynków, w których działają odbiorcy naszych produktów zaliczyć można przemysł motoryzacyjny, lotniczy, maszynowy, narzędziowy i metalurgię aluminium.