(+48) 42 237 17 42 - Sprzedaż
ofertowanie@hart-tech.pl

O firmie

Hart Tech jest nowoczesną firmą działającą w obrębie zaawansowanych technologii obróbki cieplnej i obróbki cieplno-chemicznej. Posiadamy urządzenia umożliwiające realizację procesów według najnowszych  technologii, zarówno konwencjonalne, jak i próżniowe. Oferujemy:

  • hartowanie,
  • nawęglanie,
  • azotowanie,
  • azotonasiarczanie,
  • odpuszczanie stali,
  • przesycanie i starzenie,
  • wyżarzanie stali,
  • lutowanie próżniowe.

Oferujemy także usługi w zakresie wytwarzania utwardzonych warstw wierzchnich na częściach maszyn i narzędziach z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań materiałowo-technologicznych. Technologie z których korzystamy opracowane zostały na Politechnice Łódzkiej z udziałem naszych naukowców. Nasza firma składa się z doświadczonej kadry inżynierskiej i handlowej. To dzięki nieprzeciętnym ludziom z pasją i pomysłem działalność firmy ukierunkowana jest na innowacyjność.

Podstawą naszego działania są chronione zarówno polskimi jak zagranicznymi patentami technologie FineCarb i PreNitLPC. Ich współtwórcami są nasi naukowcy pracujący w Instytucie Inżynierii Materiałowej Politechniki Łódzkiej. Są oni również współudziałowcami firmy. Wykorzystywane przez HART-TECH technologie mają szereg zalet w stosunku do obecnie najbardziej rozpowszechnionych w przemyśle  pozwalają na uzyskanie lepszych właściwości wytrzymałościowych produktów, przy zachowaniu konkurencyjności cenowej, są jednocześnie od nich bardziej ekologiczne. Wysoka jakość naszych usług, szybkość realizacji oraz konkurencyjne ceny sprawiają, iż mamy opinię solidnego i rzetelnego kooperanta.

Autorski system ERP

W celu zintegrowania wszystkich procesów zachodzących w organizacji wykorzystujemy autorski system ERP o nazwie HARTOWNIK. Jest to program, dzięki któremu możliwe jest zarządzanie oraz identyfikacja każdego detalu trafiającego do naszej firmy, począwszy od przygotowania oferty po przyjęcie elementów, produkcję, aż do momentu sprawdzenia jakości i wydania. Oprogramowanie umożliwia również analizę wszelkich wskaźników związanych z efektywnością i jakością produkcji co pozwala na wyciąganie wniosków i szybkie reagowanie.


Hart-tech hartownia usługowa
×