(+48) 42 237 17 42 - Sprzedaż
ofertowanie@hart-tech.pl

Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2020


Właśnie zakończyła się XIII edycja Plebiscytu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego, pod redakcją Dziennika Łódzkiego i Łoży Łódzkiej Business Centre Club.


Kolejna nominacja


Jest nam niezmiernie miło, poinformować że nasz kolega, Sylwester Pawęta, Prokurent oraz Dyrektor Operacyjny po raz kolejny znalazł się w gronie nominowanych w tym najbardziej prestiżowym konkursie dla przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego. Jesteśmy dumni tym bardziej, że nieprzypadkowa obecność w takim miejscu potwierdza jak ważnym i godnym zaufania jesteśmy kooperantem wobec swoich klientów i partnerów biznesowych pomimo trudnego ostatniego roku.


Podziękowania dla całego zespołu


W krótkim przemówieniu Sylwester podkreślił, że podstawą w osiągnięciu sukcesu jest zgrany i wykwalifikowany zespół oraz codzienna praca każdego z nas. Cała ekipa dziękuje za te słowa jednak chcielibyśmy w tym miejscu dodać, że nasz sukces to przede wszystkim skuteczne zarządzanie firmą przez takie właśnie nieprzeciętne osoby, ich wysiłek włożony w jej ciągły rozwój i niekończące się nowe pomysły. Jeszcze raz wszystkim laureatom, wyróżnionym i nominowanym serdecznie gratulujemy.